כתבו עלינו בעיתון

הרשת הוותיקה והמובילה משנת 1993 בתחום תספורות ראשונות, עיצובים חדשים, מרעננים ומדליקים לילדים ונוער

פורסם בוואלה - קישור לכתבה

במסגרת כתבות מערכת המומחים אודות בתי עסק ייחודים, הגענו אל רשת המספרות "קטצוץ" המפורסמת, זו מספרת ילדים, בני נוער וגברים ייחודית.

מפיק חבר מערכת המומחים קפץ לסניף הראשון - סניף הדגל אשר ממוקם ברמת אביב ג', שם הוא למד על הדקויות ושוני אשר מפרידים בין עולם התספורות של המבוגרים לבין אלו של החבר'ה הצעירים.

תעשה לי סורי קרוז: תסרוקות טרנדיות לילדים וילדות

פורסם בנענה 10 - קישור לכתבה

הביקור של ילדים קטנים במספרה הוא אירוע מרגש להורים ופעמים רבות טראומטי לקטנטנים. איך עוברים את החוויה בשלום ומהן התספורות הכי מבוקשות?

הביקור של ילדים קטנים במספרה במיוחד בפעם הראשונה הוא בדרך כלל, אירוע מרגש עבור כל המשפחה. ביהדות המסורת היא לספר את הילד לראשונה בגיל שלש וכיום לא רק הדתיים מקפידים על כך, אלא גם חילוניים. אלו מתרגשים מהטקס שמתקיים בל"ג בעומר בהר מירון.

פעמים רבות, ההתרגשות של ההורים מסתירה את הפחד של הילד או הילדה. ההורים הנרגשים צריכים להבין, שהפחד הוא דבר טבעי, מפני שלקטנטנים קשה להבין, שלחוט השערה אין עצב והגזירה של חלק מגופו לא מקובלת עליהם ובצדק.

זו אחת הסיבות שיש להתייחס לחוויה ברגישות רבה ולמצוא דרכים, שירככו את המצב ויהפכו אותו לזיכרון מהנה וטוב. לילדים מעניקה כמה טיפים כיצד לעבור את החוויה בשלום.

שעת סיפור

פורסם באתר ישראל היום - קישור לכתבה

את התספורת הראשונה מקפידים לעשות לכבוד ל"ג בעומר • כך תעברו את הביקור אצל מעצב השיער עם הקטנים בשלום

ל"ג בעומר אינו רק חג המדורות, אלא גם המועד שבו הורים רבים מחליטים שהגיעה העת לספר את הקטן שהגיע לגיל 3, בין שבמספרה ובין שבמסגרת חגיגות החלאקה המסורתית שנערכת בהר מירון.

תספורת ראשונה עלולה להיות טראומתית לפעוט, ולכן חייבים, בטרם הולכים להסתפר, להסביר לילדים מה צפוי להם. "במספרות ילדים יש ספרים שיש להם הכלים להרגיע את הילדים ולהגיע אל ליבם, והאווירה והתפאורה במספרות כאלה מותאמות לצרכים של הילדים ולעולמם"...

מספרת הילדים שאתם חייבים להכיר: קטצוץ

פורסם באתר בודקים - קישור לכתבה

תכירו את קטצוץ, מספרת סטייל לילדים ונוער שמתמחה בתספורות הכי טרנדיות בעולם הילדים. (עיין ערך סורי קרוז וג'סטין ביבר).

המספרה כולה מעוצבת בדגש על חווית הביקור: כל עמדה מאובזרת במשחקי וידאו לילדים: פלייסטיישן3, X-Box ו-Wii, עמדות מחשב מתקדמות, עמדות קומפי, ג'ימבורי ועוד שלל אטרקציות.

המשחקים הפזורים במספרה הופכים את חווית התספורת לבילוי מסעיר השופע שלל משחקים, צבעים הפתעות ומתוקים. 

לררשת המספרות שלושה סניפים...

נמאס מהקוקו? מדריך להכנת 3 תסרוקות לילדות

פורסם באתר Ynet - קישור לכתבה

רוצים לשלוח את הילדה לביה"ס עם תסרוקת שונה, יפה ופשוטה להכנה? לפניכם מדריך מצולם, שלב אחר שלב, להכנת שלוש תסרוקות שאפילו הורה עם ידיים שמאליות יוכל לעשות.

לבית הספר, יום הולדת או סתם כך, עם מעט מאוד השקעה תוכלו לעצב לבנותיכן תסרוקת מיוחדת ויפה שתשדרג את הופעתן ותשמח אותן מאוד. הכנו לכם מדריך מצולם להכנת שלוש תסרוקות בשלושה סגנונות שונים.

DIY - קשת טבעית!

פורסם באתר ראש אחד - קישור לכתבה

התסרוקת הרומנטית והקלאסית הזו מתאימה לכל אירוע, לא מתאמצת מידי ומובטח שתזכה אתכן במחמאות. קבלו הדרכה צמודה שלב אחרי שלב.

התסרוקת הזו מתאימה גם לבעלות שיער עבה ונפוח, ומאפשרת מראה מסודר בחלק הקדמי, ונפח מרשים מאחור. אפשר לאסוף לקוקו, אפשר להשאיר פזור. בקיצור, הכל הולך!

מיכל דליות - סופר נני, כתבה עלינו

פורסם באתר מאקו - קישור לכתבה

אז מה נשתנה?
הילדים של היום שונים לגמרי מהילדים של פעם: הם עצלנים, פחות יצירתיים ותחרותיים יותר. זה אומר שהם מחונכים פחות טוב? לא בטוח, כי הם גם אופטימיים יותר, אחראיים יותר ומעשיים יותר. מה עדיף? נחכה ונראה; מיכל דליות הלכה עם נכדה למספרה וחזרה עם תובנות.

לפני חודש לקחתי את עומר, נכדי בן החמש, למספרה. קיבלתי הוראה מהבן שלי ובת זוגו לעשות לו גלאח רציני עם משהו מודרני. הסכמתי. מבחינתי, ללכת עם נכד למספרה זה תענוג צרוף. נכדי המתוק הזה, זה שראיתם אותו בתכנית "אנשים", זה שיש לו מבטא של חוץ לארץ, חזר חודשיים קודם מגרמניה הקרה ושם, שיער ארוך היה נכון. עם חזרתם ארצה, למזג האוויר האביבי שלנו, עם החמסינים והלחות הכמעט בלתי נסבלת – תספורת קצרה היתה הכרח המציאות.

כתבה במגזין הורים וילדים

כתבה

נגישות